LeBron görüşmelere başladı

NBA'de Miami'yle sözleşmesini fesheden LeBron James, takımlarla görüşmelere başladı.

04.07.2014 - 18:14
LeBron görüşmelere başladı

Miami Heats'le sözleşmesini fesheden LeBron James'in menajerinin, bazı takım yetkilileriyle görüşmelere başladığı bildirildi. James'in menajeri Rich Paul'un görüştüğü takımların sayısı henüz belli değil. ESPN'in haberine göre James ile ilgilenen takımlar arasında Phoenix Suns, Houston Rockets, Dallas Mavericks ve Cleveland Cavaliers var. Ayrıca Los Angeles Lakers'ın genel menajeri Mitch Kupchak da Paul'ün randevu listesinde.

Phoenix Suns ise LeBron ile birlikte başka yıldızlarında peşinde. LeBron'a formayı giydirerek elini güçlendirmek isteyen Suns'ın niyeti, Carmelo Anthony ve Chris Bosh isimlerinden birine daha imzayı attırmak.

LeBron James, geçtiğimiz günlerde twitterdan yayınladığı açıklamayla boşta olduğu günleri tatil yaparak geçirdiğini belirtti. Görüşme yetkilerini menajeri Rich Paul'a veren James, Dünya Kupası 2. tur maçında Belçika'ya yenilerek turnuvaya veda eden ABD Milli Takımı'nın maçlarını takip etti.

LeBron James ve menajeri Rich Paul, bu transfer döneminde 2010'da uyguladıkları sistemden vazgeçmişlerdi. 2010'da görüşmeler sırasında ön planda olan James, bu kez tüm teklifleri bekleyecek ve ücret olarak maksimum teklifler üzerinden değerlendirecek.

(NTV Spor)

Diğer Haberler