Yüzerek maç izliyorlar

Amerika Birleşik Devletleri'nin Jacksonville Jaguars takımını destekleyen taraftarlar, stattaki özel alanlarda hem havuza girip hem maç seyredebiliyor.

31.07.2014 - 18:08
Yüzerek maç izliyorlar

ABD'nin en popüler sporu Amerikan Futbolu'na farklı bir renk kattı Jacksonville Jaguars... Florida ekibi, hem tribünleri doldurmak hem de fark yaratmak için stadının tribünlerine yüzme havuzları yaptırdı. EverBank Field Stadyumu'nun kuzey tribününe 2 parti alanı ve 2 de havuz inşa edildi.

Yüzme havuzları ve parti bölgeleri, şirketler ile seyirciler tarafından kiralanabiliyor. Ve maçlar sırasında stada gelenler yüzerken tuttukları takımı da destekleyebiliyor.

MAÇ BAŞINA 12 BİN 500 DOLAR

İsteyen taraftarlar ve şirketler, maç başına 12 bin 500 dolar ödeyerek havuz ile parti alanını kiralayabiliyor. Maçı izlerken havuz hizmetinden, kişisel olarak yararlanmak isteyenler ise 250 dolar ödüyor. Fiyatlara maç boyunca yenilen yiyecek ve içecekler de dahil... Son olarak oynanan Fulham-DC United futbol maçı için kapılarını açan EverBank Field'a gidip yüzen izleyiciler, çekildikleri fotoğrafları sosyal medyada paylaştı.

(Hürriyet)

Diğer Haberler