Galatasaraylı oyuncunun kızı bulundu

Eski basketbolcu Haşim Murat Yurdakul'un iki gün önce Geyikli'deki yazlıklarının önünden kaçırıldığı iddia edilen kızı Ege Yurdakul, düzenlenen operasyonla kurtarıldı.

02.08.2014 - 16:52
Galatasaraylı oyuncunun kızı bulundu

Galatasaraylı eski basketbolcu Haşim Murat Yurdakul'un, iki gündür haber alamadıkları ve kaçırıldığı iddia edilen kızı Ege Yurdakul kurtarıldı.

Alınan bilgiye göre, Ezine İlçe Jandarma Komutanlığı ile Geyikli Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler iki gün boyunca Ezine, Ayvacık ve Bayramiç ilçeleriyle kırsal alanda geniş çaplı operasyon düzenleyip çok sayıda eve baskın yaptı.

Ege Yurdakul ile kendisini kaçırdığı iddia edilen Cihan T, jandarma ekiplerinin Bayramiç ilçesi kırsalında gerçekleştirdiği operasyonla bulundu.

Ege Yurdakul'un anne ve babası ile ailesine kızlarının bulunduğuna dair sevinçli haber, Ezine Kaymakamı Ali Fuat Atik tarafından verildi.

Cihan T. ve Ege Yurdakul daha sonra bulundukları yerden alınarak Geyikli Jandarma Komutanlığına getirildi. Burada Ege Yurdakul'un ifadesine başvuruldu.

Ege Yurdakul ifadesinin alınmasının ardından babası Haşim Murat Yurdak ve yakınlarına teslim edilirken, şüpheli şahsın sorgusuna devam ediliyor.

(Sabah)

Diğer Haberler