İki kupa tek arma

F.Bahçe için filede tarihi gün... Sarı Melekler, CEV Kupası finali ilk maçında 14.30'da Uralochka'ya konuk olacak. Erkek takımı ise Lacivert Şovalyeler ise 21.30'da Latina ile oynayacak.

26.03.2014 - 10:55
İki kupa tek arma

Tam bir spor kulübü olan F.Bahçe bugün voleybolda iki final maçına birden çıkıyor... 'Sarı Melekler' lakaplı kadın voleybol takımı CEV Kupası'nda, 'Lacivert Şovalyeler' olarak bilinen erkek takımı ise Challenge Kupası'nda finalde ilk maçlarını oynayacak. 

F.Bahçe Kadın Voleybol Takımı, 14.30'da Rusya'nın Uralochka-NTMK ekibiyle karşı karşıya gelecek. 14.30'daki mücadeleyi FB TV naklen ekranlara taşıyacak. Geçen sene bu kupada final oynayan Kanarya bu kez şeytanın bacağını kırıp kupayı müzesine taşımayı hedefliyor. Bu karşılaşmanın rövanşı 29 Mart Cumartesi günü İstanbul'da oynanacak.
ŞOVALYELER İTALYA'DA
F.Bahçe Grundig Erkek Voleybol takımı ise CEV Challenge Kupası'nda kupa arıyor. Sarı-lacivertliler bugün 21.30'da İtalya deplasmanında Andreoli Latina ile karşılaşacak. Maçı FB TV naklen yayınlayacak. Rövanş 29 Mart Cumartesi İstanbul'da.