''Galatasaray küçülemez!''

Dünya Kupası hazırlıklarını İspanya'da sürdüren A Milli Basketbol Takımı'nın yıldızı Kerem Gönlüm, kulübü Galatasaray Liv Hospital ve Milli Takım'la ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı:

12.08.2014 - 05:56
''Galatasaray küçülemez!''

"Galatasaray Basketbol Takımı'nın küçüleceği dedikoduları var ama G.Saray gibi bir takımın küçülmesi söz konusu olamaz. Beni transfer ettiler, Arroyo kaldı, başımızda Ergin Ataman gibi bir koç var. Her şeyden önemlisi ciddi bir taraftar sayımız var. Bu nasıl küçülme olabilir ki? Ekonomi yapmak küçülmek demek değildir.

Galatasaray gibi büyük bir camia her zaman her branşta şampiyonluğun en büyük adayıdır" dedi.

'BEKLENTİ OLMAMASI ŞANS'

"Dünya Kupası'nda ev sahibi avantajıyla İspanya favoriler arasında ancak ABD tüm eksiklerine rağmen her zaman ABD'dir ve İspanya'nın bir tık önündedir. Biz bu turnuvaya iyi hazırlanıyoruz. Kolay bir grup olarak görünebilir fakat çok zorlu maçlar bizi bekliyor. Geçen turnuvada boyumuzun ölçüsünü aldık.

Bu turnuvada çok daha temkinli olup takım savunmasını çok iyi yapmamız gerekiyor. Geçmiş turnuvalardaki gibi beklentinin yüksek olmaması, bizi stresten de uzak tutacak ve belki başarı daha da kolaylaşacak."

Kaynak: Sabah

Diğer Haberler