Dany Belçika yolcusu! Özel Haber

Galatasaray'da Prandelli'nin gelişiyle kadroda istenmeyen savunmacı Dany Nounkeu'yu Belçika ekibi Anderlecht kiralamak istiyor.

18.08.2014 - 19:06
Dany Belçika yolcusu!

Takımdaki yabancı oyuncu fazlalığıyla başı dertte olan Galatasaray'da ayrılacaklar listesinde ilk sırada yer alan Kamerunlu stoper Dany Nounkeu, Belçika yolcusu... Geçen sezonun ikinci yarısında Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen savunma oyuncusunu Anderlecht 1 yıllığına kiralamak istiyor.

Takımın başına Prandelli'nin geçmesiyle Galatasaray'da kadro dışı kalan ve takımdan ayrılacağı kesinleşen Dany Nounkeu'nun kendisine yeni bir kulüp aradığı biliniyordu. Türkiye'den gelen teklifleri elinin tersiyle iten Kamerunlu stoper Bundesliga ekipleri ile de görüşüyordu. Fakat Kamerunlu stoperin yeni adresi muhtemelen Belçika Ligi olacak. 

Savunmasına takviyede bulunmak isteyen Anderlecht, birçok stoper girişiminden sonuçsuz dönünce yeni hedefini Galatasaray'ın Kamerunlu stoperini 1 yıllığına kiralamak olarak belirledi.

Galatasaray'ın yabancı kontenjanı sorunundan kurtulmak için Anderlecht Kulübü'ne Dany transferi konusunda her türlü kolaylığı yapacağı bildirildi.

 

Diğer Haberler