'Telefonumu versem işinden olur'

Turgan Ece'ye Florya'daki veda töreninde soğuk rüzgarlar esti. Terim 330 gün sonra Florya'ya geldi, Hayrettin Kozak'a Prandelli için söylediği söz günün konusu oldu

21.08.2014 - 12:24
'Telefonumu versem işinden olur'

Florya'da Galatasaray'ın duayenlerinden Turgan Ece'ye veda törenine Fatih Terim çok kalabalık bir ekiple geldi. Galatasaray yönetimi ile Terim arasında soğuk rüzgarlar eserken oturma düzeninde arada neredeyse 40 metre fark vardı. Galatasaray'dan sadece Cesare Prandelli Terim'e çok sıcak bir yaklaşım gösterdi.

Terim'in yanında ise Divan Kurulu üyesi Hayri Kozak oturuyordu. Kısa sohbetin ardından Fatih Terim, ‘Konuşalım’ diyen Cesare Prandelli’ye “Benim numaram Mert’te var, telefonumu ondan alırsın. Konuşalım, görüşelim” dedi ve İtalyan hoca ile hoş şekilde ayrıldı.
İtalyan teknik adam yerine doğru hareketlendikten sonra Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, yanında oturan G.Saray Kulübü Divan Kurulu üyesi Hayri Kozak’a döndü ve Prandelli’yi kastederek “Adama şimdi burada numaramızı verirsek işten kovarlar, işinden olur” cümlesini kurdu.

CENAZEDE BİRBİRLERİNDEN UZAK DURDULAR

TURGAN Ece’nin Teşvikiye Camii’nde yapılan cenaze namazına da katılım yüksekti.
Ünal Aysal da Ankara’dan gelip uçağından iner inmez cenaze namazına yetişti. Fatih Terim ise cenazeye eşi Fulya Terim ile beraber katıldı. Aysal ile Terim cenazede birbirlerine selam vermedi ve ikili tören boyunca birbirlerinden uzak durdu.
Cenazeye eski başkanlar Selahattin Beyazıt, Faruk Süren, Mehmet Cansun’un yanı sıra Ali Dürüst ile Abdürrahim Albayrak da katıldı.

Diğer Haberler