Pirlo'yu memnun etmek çok zor!

Son Seria A şampiyonu Juventus'un yıldız oyun kurucusu Andrea Pirlo, Avustralya'nın Sydney kentinde bir reklam filmi çekti. "Pirlo etkilenmiyor" adlı reklam filminde İtalyanı kimse etkileyemedi.

26.08.2014 - 18:10
Pirlo'yu memnun etmek çok zor!

Kim ne yaparsa yapsın, Pirlo'yu etkileyemiyor...

Reklam filminde farklı meziyetlere sahip insanlar, Dünya'nın en sakin, en havalı adamlarından biri olan yıldız futbolcu Andrea Pirlo'yu etkilemeye çalışıyorlar. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar, Pirlo'nun yüzünde bir tebessüm bile uyandıramıyorlar.

Sydney rıhtımında, yıldız oyuncunun ilk misafiri bir hokkabaz. Ağzında balta tutarak elinde bıçakları çeviren hokkabaz, Pirlo'yu etkilemeyi başaramıyor.

Andrea Pirlo'nun ikinci misafiri ise Opera şarkıcısı bir bayan. Fakat hanımefendinin operası İtalyan'ın gönlüne hitap etmiyor ve ikinci aday da Pirlo'yu etkilemeyi başaramıyor.

Bir anda Break Dansçılar Pirlo'yu etkilemek için ortaya çıkıyorlar. Fakat Pirlo oralı bile olmuyor.

Başarısız 3 denemenin ardından sörf yapmaya giden 2 güzel bayan sahne alıyor. İki güzel kadın Pirlo'ya "Sörfe gelmek ister misin?" diye soruyorlar. İtalyan istikrarını koruyor ve yine yüzünde en ufak tebessüm dahi oluşmuyor.

Bazı insanları memnun etmek zordur. Yıldız oyun kurucu Andrea Pirlo'da memnun edilmesi zor bir adam olduğunu bu reklam filmi ile hepimize kanıtladı.

Bakalım önümüzdeki günlerde "#PirloIsNotImpressed" hashtagi altında Pirlo'yu etkileyebilen biri çıkacak mı?

İşte reklam filminden kareler:

Hokkabazın Pirlo'yu etkilemesi ne mümkün...

Hanımefendinin operası İtalyanın gönlüne dokunamıyor...

Bu iki güzel kadının birlikte sörf teklifi bile Pirlo'yu etkileyemiyor...

Bu adamı memnun etmek çok zor!

İşte o reklam filmi:

 

Diğer Haberler