Başkan kızdı çabuk eve dön!

Diego Ribas hafta sonu tatilini Bodrum'da geçirmek istedi. Acun Ilıcalı'nın uçağıyla ünlü tatil beldesine giden Brezilyalı yıldızın tatil sevinci ise kursağında kaldı. Çünkü başkan aziz yıldırım devreye girmişti...

12.09.2014 - 18:09
Başkan kızdı çabuk eve dön!

Brezilyalı yıldız geçtiğimiz cumartesi günü sabah Samandıra'da oynanan U21 maçı sonrasında Acun Ilıcalı'yı arayarak "2 günlük tatilim var. Bodrum'a gitmek istiyorum bir yer önerebilir misin?" diye sordu. Ilıcalı da Diego'ya 'Tamam' dedi ve özel uçağını tahsis etti. Olaylar bundan sonra başladı.

Sambacı ailesiyle denizin tadını çıkarırken Acun Ilıcalı'da başkan Aziz Yıldırım'ı arayarak "Başkanım Diego beni aradı. Boş günleri varmış, Bodrum'da yer istedi bende ayırttım ve gönderdim onları" diyerek bilgi verdi. Yıldırım ise "Böyle izin günlerinde dinlenmeleri gerektiğini ve İstanbul'dan ayrılmamaları gerektiğini söylemiştim" diyerek Acun Ilıcalı'ya tepkisini dile getirdi.

Daha sonra teknik direktör İsmail Kartal ve idari menajer Hasan Çetinkaya'yı arayan Yıldırım, sert uyarılarda bulundu. Çok sinirlenen Başkan'ın "Söyleyin çabuk geri dönsün. Ben size demedim mi 'kimse buradan ayrılmayacak' diye. Oyuncular böyle kısa izinlerde sadece dinlenecekler ve her zaman İstanbul'da olacaklar. Kıpırdayan olursa bana haber vereceksiniz demedim mi?" dediği öğrenildi.

Bunun üzerine Kartal ve Çetinkaya, Brezilyalı yıldızı arayarak "Başkan fena kızdı çabuk dön" dediler. Diego Ribas'da buna hiç itirazda bulunmayarak aynı gün yerleştiği otelden toparlanarak ailesiyle birlikte Acarkent'teki evine döndü.

(Habertürk)

Diğer Haberler