CİMBOM İŞİ FÜZEYLE BİTİRECEK

Galatasaray'ın hocası Tudor, oyuncularına Fener derbisi öncesi şut emri verdi. Sarı kırmızılı oyuncular başta Sneijder ve kaptan Selçuk olmak üzere mesafe tanımaksızın kaleyi görünce şutunu çekecek.

23.04.2017 - 13:40
CİMBOM İŞİ FÜZEYLE BİTİRECEK

Aslan'da galibiyet planlarımız hazır. Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor, dün yapılan son çalışmada oyuncularıyla bir konuşma yaptı. Antrenman öncesi yapılan konuşmada Hırvat çalıştırıcı, "Maçı kazanmanın yolu gol atmaktan geçer. Gol atmanın yolu da şut çekmektir. Bu karşılaşmada şut atmaktan çekinmeyin" ifadesini kullandı.

Özellikle Sneijder ve Selçuk'tan kaleyi gördükleri anda mesafe tanımaksızın şut çekmelerini isteyen Tudor, "Bu sözüm aslındatüm takım için de geçerli. Kendini iyi hisseden, şutuna güvenen çekinmesin. Uzaktan çekeceğimiz sürpriz şutlar kaleciyi de hazrlıksız yakalayabilir. Bu şutlar kaleciden dönse bile tamamlayabiliriz" diye konuştu.

Tudor, savunma oyuncularıyla da özel bir görüşme yaparken, "Son haftalarda basit hatalar yapıyor ve bunların sonucunda gol yiyoruz. Savunma oyuncularının hata yapma lüksü ço azdır. Hele kendisinen yanı sıra yanındaki arkadaşının da hatasından sorumlu. Birbirinize sürekli destek olacaksınız" dedi.

(Star)

Diğer Haberler