DENİZLİSPOR'DAN İSVİÇRE SEFERİ

TFF 1.Lig ekiplerinden Denizlispor Transfer Komitesi’nde bulunan başkan Mustafa Üstek, 2.Başkan ve Basın Sorumlusu Taner Atilla, Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat ile yönetici Hikmet Olgun transfer yasağını kaldırmak için yoğun çaba sarfediyor.

17.05.2017 - 10:11
DENİZLİSPOR'DAN İSVİÇRE SEFERİ

ç transferde fire vermemek için elinden geleni yapan yeşil siyahlı transfer komitesi, futbolcuların talep ettikleri ücreti alıp yönetim ile kendi arasında istişare ediyor. Bütün oyuncularla anlaşma yoluna gideceklerini her defasında yineleyen transfer komitesi, birkaç futbolcuyla istediği rakamdan dolayı yollarını ayırabileceğini açıkladı.

TRANSFER TAHTASI AÇILACAK

Futbolcuların önümüzdeki sezon alacağı para konusunda kimsenin hakkını kimseye geçirmeyeceklerini de söyleyen transfer komitesi, bu hafta arasında bu işi bitirip transfer yasağını kaldırmak için yoğun bir mesai içine gireceklerini belirttiler. Yönetim tarafından tam yetkilendirilen 2.Başkan ve Basın Sorumlusu Taner Atilla ile Profesyonel Şube Sorumlusu Ali Fırat, kısa bir süre içinde İsviçre’ye gidecek. Burada belgelerle görüşmelerini tamamlayacak olan Atilla ve Fırat’ın transfer tahtasını açması bekleniyor.

DENİZLİSPOR’DA TEMİZLİK!

Denizlispor yönetimi, gereksiz gördüğü 7 personelin görevine son verdi. Profesyonellik ve kurumsallaşma adına yeni yeni adımlar atacak olan yeşil siyahlı yönetim, ilk etapta bu kişilerin kulüple bağını kesti. Daha temizliğin devam edeceğini ifade eden Denizlisporlu kurmaylar, 3-5 kişinin daha gönderileceğinin altını çizdi. Bu arada Denizlispor, Cumartesi günü saat 18.30’da Göztepe’yi ağırlayarak sezonu tamamlayacak. Bu karşılaşmada tek eksik Moritz olacak.

Diğer Haberler