BAYRAM TUTUMLU'YA TEPKİ YAĞIYOR!

Menajer Bayram Tutumlu'nun, Twitter üzerinden Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün'ü hedef alarak yazdıkları, taraftarlar tarafından büyük tepki çekti.

27.05.2017 - 17:17
BAYRAM TUTUMLU'YA TEPKİ YAĞIYOR!

Transfer sezonunun yaklaşmasıyla menajerler de piste indi! Menajer Bayram Tutumlu ise Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün ile uğraşmaya devam ediyor.

Daha önce televizyonda spor programlarına katılarak Cenk Ergün ile ilgili ithamlarda bulunan Tutumlu, bu girişimlerinden sonuç alamayınca bu sefer soluğu sosyal paylaşım sitesi Twitter'da aldı. İkili arasında geçtiğini iddia ettiği konuşmaları ifşa eden Bayram Tutumlu, Cenk Ergün'ün kendisini sürekli oyaladığını ve önerdiği hiçbir futbolcuyla ilgilenmediğini söyledi.

Galatasaraylı taraftarların da yoğun tepkisine sebep olan bu tweetlere göre Bayram Tutumlu, Cenk Ergün'e birçok futbolunun transferi için isim verdi. Tutumlu'nun Twitter'dan isim olarak verdiği 6 futbolcuya bakıldığında ise Türk menajerin bu oyuncularla hiçbir ilişkisi bulunmuyor. Sosyal medyada "Ben size bedava oyuncu öneriyorum, siz kabul etmiyorsunuz" şeklinde bir algı oluşturmaya çalışan Tutumlu'nun, bahsi geçen oyuncularla hiçbir ilişiği bulunmaması tepkilere yol açtı.

TAŞ KOYDUKLARI DAHA İYİ!

Bayram Tutumlu'nun, Cenk Ergün'ün istediği ancak kendisinin engel olduğunu söylediği transferler ise taraftarları daha da sinirlendirdi. Tottenham'dan Janssen ve Wimmer'ın transferine engel olduğunu söyleyen Tutumlu'ya taraftarlar, "Cenk Ergün senin söylediğin rezil futbolcuları istememiş, harika 2 topçu söylemiş sana. Niye engel oluyorsun bunlara!" şeklinde tepkiler gösterdiler.

(TurkFutbol.Com)

Diğer Haberler