Valvarde'den flaş Veratti sözleri!

Barcelona'nın yeni teknik direktörü Valvarde, takımıyla gittiği Çin'den döndükten sonra basın mensuplarıyla bir araya gelerek merak edilen sorulara yanıt verdi.. Sezon başı hazırlıklarından memnun olduğunu söyleyen Valvarde yeni bir transfer olup olmayacağına ilişkin basın mensuplarının merakını da giderdi:

18.07.2017 - 13:21
Valvarde'den flaş Veratti sözleri!

"Elbette Barcelona oyuncu pazarına her zaman dikkat etmeli ve en iyi oyuncuları kadrosuna katmalıdır. Aynen kadromuzdaki mevcut oyuncular gibi. Dışarıdaki oyunculara elimizdekiler kadar odaklandığımı söyleyemem, kadromuzdaki oyunculardan çok memnunum. Daha çok onları tanımaya çalışıyorum."

Iniesta'nın buradaki son yılı olup olmayacağını bilmiyorum, onun geleceğini okuyamam ancak takımda mutlu olmasını ve bize, elinden gelenin en iyisini vermesini istiyoruz.

Messi çok özel bir oyuncu, takımdaki rolü de önceki yıllardaki gibi olacak aşağı yukarı. O her pozisyonda oynayabilir ve o görevin hakkını verir. Messi, Neymar ve Suarez'in birlikte nasıl oynadığına maç maç karar vereceğim. Sezonun hangi bölümünde ve kime karşı oynadığımıza göre. Onlar takımın kilit oyuncuları ve rakiplerimize karşı her biri büyük gözdağı.

Her antrenörün kendine göre bir tarzı vardır. Bunun takıma uyum sağlayıp sağlamadığını alacağımız sonuçlar gösterecek. Oyunculara fikirlerinizi aşılarsınız ancak bunlar başlarda değil zaman içinde karşılığını bulur. Umarım benim katkım pozitif yönde olur ve bu sonuçlara da yansır. Tüm çalışmamız bu yönde"

Valverde uzun zamandır Barcelona'nın transfer gündeminde olan Marco Verratti'yi ise istemediğini belirtti. İspanyol menajer; "Verratti ile ilgilenmiyorum. Dürüst olmak gerekirse hiç bir futbolcuyu transfer etmeyi düşünmüyorum. Benim fikrim kendi oyuncu grubum ile devam etmek" dedi.

(BeIN Sports)

Diğer Haberler