Güneş Çin'de gerildi!

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Çin'de yapacağı çalışmalar için bu ülkeye gitti. Siyah-Beyazlılar'ın teknik adamı Şenol Güneş'in sinirli hali ise gözlerden kaçmadı.

18.07.2017 - 14:16
Güneş Çin'de gerildi!

Beşiktaş yaklaşık 11 saatlik uçuştan sonra Guangzhou'ya ulaştı. Yorucu yolculuğun sonunda yaklaşık 1 saat de pasaport kuyrupunda bekledi. Bu duruma sinirlenen Şenol Güneş'i tepkisinden sonra bir kountuar daha açıldı. Çıkışta otobüslerin beklediği sanılıyorda ancak araçlar yaklaşık 5 dakikalık bir mesafedeki park alanındaydı. Araçların kapı çıkışına giriş izni bulunmuyordu. Futbolcular oldukça nemli olan havada bavullarıyla otobüslere yürüdü. Otobüse binen Güneş'in sinirli şekilde söylendiği görüldü.

Takım kalacağı otele gitmek için de 3 saatlik bir kara yolculuğu yapacak. Güneş ve futbolcular, kulübün davetlsi olan medya mensuplarıyla hiç diyaloğa girmemesi de dikkat çekti.

Öte yandan bazı Çinliler siyah beyazlı futbolcularla fotoğraf çektirip imza alırken en çok ilgiyi Babel gördü. Takımı kendilerine Çin'deki Beşiktaşlılar Derneği diyen bir grup Türk de karşıladı.

(Hürriyet)

Diğer Haberler